Rehabilitacja powypadkowa

Osoby poszkodowane

  • w wypadku komunikacyjnym

  • w wyniku urazu np. upadku na śliskim chodniku

  •    podczas pracy w rolnictwie

mają prawo do REHABILITACJI FINANSOWANEJ Z POLISY UBEZPIECZENIA OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ (OC) SPRAWCY !

 
Ubezpieczyciel sprawcy powinien pokryć wszelkie koszty związane z obrażeniami ciała i rozstrojem zdrowia: m.in. pobyt w szpitalu, koszty rehabilitacji, zakup lekarstw, koszty wizyt u lekarza, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, koszty opieki itd. Wszystko to należy potwierdzić odpowiednimi dokumentami. 
 
Czy wiesz, że:
Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji po wypadku (ambulatoryjnej lub szpitalnej), a nie chcesz czekać w kolejkach możesz rozpocząć proces rehabilitacji w Naszym Szpitalu od zaraz. Koszty rehabilitacji pokryje za Ciebie ubezpieczyciel sprawcy wypadku.
 
Pamiętaj!
Rehabilitacja musi rozpocząć się tak szybko jak tylko to możliwe. 
 
Uwaga!
Ciężar dowodu, ze poszkodowany mógł uzyskać daną usługę medyczną w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ) spoczywa na Ubezpieczycielu. (wyrok Sądu Najwyższego z 13.12.2007 I CSK 384/07). 
 
W Specjalistycznym Szpitalu Rehabilitacyjnym BARSKA zapewniamy indywidualną rehabilitację, pomoc medyczną oraz wysoki standard obsługi. Jednocześnie pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za wypadek, którym będziesz mógł sfinansować koszty rehabilitacji i leczenia.

 

Współpracują z nami

 

Zgodnie z Rozporządzeniem