Rehabilitacja domowa

Tę formę rehabilitacji oferujemy  pacjentom, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do naszego szpitala.

Realizacja i dobór zabiegów rehabilitacyjnych w ramach usług w domu pacjenta następuje po wcześniejszej ocenie stanu zdrowia, dokonanej w wyniku konsultacji medycznej lekarza specjalisty .

W ramach rehabilitacji domowej oferujemy Państwu  ćwiczenia usprawniające, ćwiczenia czynno-bierne, mobilizacje stawowe i tkanek miękkich, masaż, pozycje wyciągowo – odciążające i inne niezbędne zabiegi. Naszą opiekę rehabilitacyjną kierujemy do wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku i schorzenia. Oferujemy Państwu w ramach rehabilitacyjnej usługi domowej klasyczne zabiegi rehabilitacyjne jak również rehabilitację prowadzoną nowoczesnymi metodami terapeutycznymi takimi jak: techniki terapii manualnej, metody PNF, Mc Kenzie itp.

Nasz wykwalifikowany personel posiada duże doświadczenie zawodowe i jest w stanie świadczyć  usługi rehabilitacyjne w dogodnym dla Państwa miejscu, terminie i czasie.Cennik usług w ramach rehabilitacji domowej :

Konsultacja lekarska: w ramach wizyty w domu pacjenta, badanie ogólne oraz ustalenie programu rehabilitacji (dobór zakresu i ilości zabiegów oraz ćwiczeń): 1 wizyta – 120 zł

Rehabilitacja: 1 wizyta - 85 zł (fizykoterapia, rehabilitacja narządu ruchu, usprawnienia w zmianach zwyrodnieniowych, rehabilitacja przed i pooperacyjna, ćwiczenia korekcyjne - zajęcia indywidualne),

Masaż całego ciała: 40 minut - 160 zł

Masaż leczniczy częściowy : 20 minut - 60 zł, 40 minut – 100 zł

NIE POBIERAMY OPŁATY ZA DOJAZD DO PACJENTA NA TERENIE MIASTA !!!

Umów już dzisiaj wizytę - kontakt

Współpracują z nami

 

Zgodnie z Rozporządzeniem