Programy rehabilitacyjne

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów uruchomiliśmy praktyczne programy grupowe i indywidualne. To działalność o charakterze leczniczym i profilaktycznym.

Programy grupowe

Programy grupowe obejmują zajęcia gimnastyczne i fitness o charakterze profilaktycznym i usprawniającym. Ćwiczenia odbywają się w komfortowych salach ze specjalistycznym wyposażeniem. Grupę prowadzą doświadczeni instruktorzy. Wśród programów grupowych zapraszamy na zajęcia: Zdrowy Kręgosłup, trening dla osób z osteoporozą, trening odchudzający, trening mięśni dna miednicy, zajęcia dla kobiet w ciąży, gimnastyka korekcyjna dla dzieci.

Programy indywidualne

Programy indywidualne powstały z myślą o pacjentach oczekujących indywidualnej pracy z fizjoterapeutą bądź instruktorem. W tym zakresie przygotowaliśmy pakiety: ortopedyczny po urazach, rehabilitacyjny dla pacjentów ze zwyrodnieniami stawów kolanowych i biodrowych, rehabilitacyjny po artroskopii, dla bolesnego barku, dla Amazonek, dla pacjentów z obrzękiem limfatycznym, dla pacjentów po skleroterapii.

Zajęcia w ramach programów indywidualnych i grupowych odbywają się kilka razy w tygodniu. Systematyczna praca pozwala uzyskać pozytywne rezultaty w każdej dziedzinie leczenia i rehabilitacji.

Współpracują z nami

 

Zgodnie z Rozporządzeniem