Programy indywidualne

  1. Pakiet ortopedyczny dla pacjentów po  urazach - program dla osób po złamaniach, zwichnięciach , skręceniach stawów, stłuczeniach itp. Pakiety zabiegów i ćwiczeń  dostosowane indywidualnie do pacjenta i rodzaju urazu.
  2. Pakiet rehabilitacyjny dla pacjentów ze  zwyrodnieniem stawów kolanowych i biodrowych - program ćwiczeń dla pacjentów przed i po protezoplastyce stawu, które poprawiają stabilizację stawu i koordynację ruchową celem usprawnienia chodu i samodzielności.
  3. Pakiet rehabilitacyjny po zabiegach artroskopowych – zestaw ćwiczeń i zabiegów przywracających siłę mięśniową oraz funkcję stawu po przebytej artroskopii.
  4. Pakiet rehabilitacyjny dla bolesnego barku - zestaw ćwiczeń i zabiegów, które pozwalają na zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz poprawiających zakresu ruchomości stawu i sprawność całej kończyny.
  5. Pakiet rehabilitacyjny dla Amazonek - zestaw zabiegów i ćwiczeń dla pacjentek po mastektomii. 
  6. Pakiet rehabilitacyjny dla pacjentów z obrzękiem limfatycznym kończyn górnych lub dolnych - zestaw ćwiczeń i zabiegów dla osób z obrzękiem limfatycznym kończyn z powodów: ogólnoustrojowych, po długotrwałym unieruchomieniu, z powodu pierwotnego obrzęku limfatycznego (wrodzonego),po operacjach naczyniowych, przewlekłego zastoju żylnego, po urazach, po zabiegach ortopedycznych.
  7. Pakiet dla pacjentów po zabiegu skleroterapii  - zestaw zabiegów po leczeniu żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii (piankowania) celem zapobiegania wtórnym obrzękom  oraz zmniejszenia miejscowego stanu zapalnego w miejscu piankowania.
Współpracują z nami

 

Zgodnie z Rozporządzeniem