Bony podarunkowe

         Szpital Rehabilitacyjny Barska, dbając o zdrowie pacjentów i ich rodzin, wprowadza bony upominkowe pod hasłem  "Podaruj zdrowie najbliższym". Nasza nowa oferta to znakomita forma prezentu na każdą okazję.

          Bony upominkowe dostępne są w trzech nominałach: 50 zł, 100 zł i 150 zł. Prezent zapakowany jest w elegancką kopertę. Każda obdarowana osoba ma możliwość wykorzystania bonów upominkowych na usługi świadczone w Szpitalu Rehabilitacyjnym Barska w ramach kwoty umieszczonej na bonie.

"Podaruj zdrowie najbliższym" korzystając z naszej wyjątkowej oferty.

Bony można nabyć w rejestracji Szpitala Rehabilitacyjnego Barska we Włocławku, ul. Barska 13

Centrum Rehabilitacji BARSKA to nowoczesny ośrodek we Włocławku, który zajmuje się kompleksową opieką medyczną oraz realizuje zabiegi rehabilitacyjno-relaksacyjne. Profesjonalne konsultacje z naszym personelem w poradniach specjalistycznych umożliwią dobranie najskuteczniejszej dla Państwa terapii. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi rehabilitacyjnemu poprawią Państwo zarówno swoją kondycję fizyczną jak i psychiczną.

Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym ośrodku rehabilitacyjnym BARSKA wpłynął pozytywnie nie tylko na Wasze zdrowie, ale również dobre samopoczucie. Całodobowa opieka pielęgniarska zapewnia bezpieczny i komfortowy pobyt na terenie placówki. Aby dodatkowo uprzyjemnić Państwu korzystanie z naszych usług, systematycznie uzupełniamy ofertę o potrzebne zabiegi rehabilitacyjne, a także maksymalnie dostosowujemy się do chorego – organizujemy profesjonalny transport medyczny, zapewniamy rehabilitację domową oraz proponujemy szereg pakietów rehabilitacyjnych w promocyjnych cenach. Chętni mogą także zakupić w ośrodku bon podarunkowy na dowolne świadczone w naszym Szpitalu usługi, natomiast pracodawcom proponujemy skorzystanie z pakietów dla firm, by w ten sposób mogli zatroszczyć się o zdrowie swoich pracowników. Ponadto w naszym Szpitalu Rehabilitacyjnym prowadzone są zajęcia w ramach Szkoły Rodzenia.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty Szpitala Rehabilitacyjnego Barska – tutaj specjaliści zadbają zarówno o Państwa zdrowie, jak również o Wasz dobry nastrój.

 

Współpracują z nami

 

Zgodnie z Rozporządzeniem