O naszym szpitalu

Zdrowie to najcenniejszy skarb każdego człowieka. Powinniśmy o nie dbać, ponieważ ciesząc się dobrym zdrowiem, mamy energię i siłę, aby stawiać czoła problemom i troskom każdego kolejnego dnia. Możemy uczyć się, pracować, spełniać swoje marzenia i przeżywać każdą z chwil na sto procent.

 

Zatem gdy nasze zdrowie zaczyna szwankować, czym prędzej powinniśmy wyciągnąć ręce po pomoc. Znaleźć miejsce, w którym fachowy personel zadba o nasze dobre samopoczucie i pomoże znów stanąć na nogi. Miejsce, zapewniające komfortowe warunki, życzliwą atmosferę i jak najlepszą opiekę.

 

Takim właśnie miejscem jest Specjalistyczny Szpital Rehabilitacyjny BARSKA Nasz szpital to najnowszy zakład opieki zdrowotnej w branży rehabilitacyjnej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. To jedyna tego typu, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny, wysokospecjalistyczna placówka medyczna we Włocławku. Zapewniamy kompleksowe usługi leczniczo-rehabilitacyjne: leczenie w oddziale szpitalnym, poradniach specjalistycznych, a także zabiegi rehabilitacyjne w systemie ambulatoryjnym pod nadzorem lekarza oraz pod opieką wykwalifikowanego personelu. Łączna powierzchnia naszego szpitala to ponad 1500m2.

 

Na naszych pacjentów czeka fachowa opieka oraz dogodne, komfortowe warunki. Posiadamy 30-łóżkowy rehabilitacyjny oddział szpitalny, a także zakład ambulatoryjnej rehabilitacji medycznej. Nasi pacjenci hospitalizowani są w nowoczesnych, przytulnych salach – 1-,2- lub 3-osobowych. Sale wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, funkcjonalny sprzęt, klimatyzację, TV Sat oraz dostęp do Internetu. Są ponadto przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Na oddziale szpitalnym leczymy i rehabilitujemy pacjentów z m.in. następującymi schorzeniami:

  • ortopedycznymi (złamania, zwichnięcia, urazy czaszkowo-mózgowe, urazy wielonarządowe, etc.)
  • neurochirurgicznymi (po wypadkach komunikacyjnych oraz sportowych, urazy rdzenia kręgowego, z tetra i paraplegią etc.)
  • neurologicznymi (dyskopatie, porażenia nerwów obwodowych, udary mózgu, SM etc.)

W ramach  zakładu rehabilitacji leczniczej ambulatoryjnie udzielamy szerokiej gamy zabiegów w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii  i masażu leczniczego.

Świadczeń udzielamy w trybie komercyjnym (szpitalna rehabilitacja neurologiczna i narządu ruchu oraz rehabilitacja ambulatoryjna) oraz w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Posiadamy umowę z NFZ na świadczenia:

- poradni rehabilitacyjnej,

- fizjoterapii ambulatoryjnej,

- rehabilitacji ogólnoustrojowej w warunkach stacjonarnych.

Specjalistyczny Szpital Rehabilitacyjny Barska - komfort w rehabilitacji.

Współpracują z nami

 

Zgodnie z Rozporządzeniem